Numărul de dosare recepţionate pe SubMăsuri

Măsura 4.4912,162,136.113,918,230.00
Măsura 5.151,201,480.33725,379.00
SubMăsura 1.15712,534,742.352,113,615.00
SubMăsura 1.2-A94,192,078.882,255,878.00
SubMăsura 1.2-D46773,849,239.1535,400,312.00
SubMăsura 1.2-P42256,034,507.9535,288,873.00
SubMăsura 1.2-S3610,825,806.524,448,922.00
SubMăsura 1.2-V22237,334,741.8726,194,884.00
SubMăsura 1.31844177,734,748.32117,751,057.00
SubMăsura 1.415443,574,150.2411,743,816.00
SubMăsura 1.55211,811,027.674,759,727.00
SubMăsura 1.6.1104105,293,787.6730,729,824.00
SubMăsura 1.6.24943,654,690.0515,158,363.00
SubMăsura 1.6.322738,903,921.9217,400,229.00
SubMăsura 1.6.42416,672,403.624,816,268.00
SubMăsura 1.7146177,979,761.5040,137,087.00
SubMăsura 1.7-A834,523,953.134,326,803.00
SubMăsura 1.82385,069.62271,781.00
SubMăsura 2.1234,472.0013,849.00
SubMăsura 2.222732,784,199.9226,262,956.00
SubMăsura 2.3344,274,428.313,428,792.00
SubMăsura 2.421756,642,459.7549,695,748.00
SubMăsura 2.5311,880,008.23751,545.00
Report Total:5788824,283,815.11437,593,938.00

Numărul de dosare recepţionate pe raioane

Anenii Noi15229,742,603.2015,432,683.00
Basarabeasca10310,045,030.624,964,266.00
Bălţi9703,200.00646,402.00
Briceni17924,800,358.8113,650,133.00
Cahul42248,000,526.2430,867,118.00
Cantemir21430,459,615.7416,383,934.00
Călăraşi10214,586,092.106,407,507.00
Căuşeni21240,803,562.0826,419,371.00
Ceadîr-Lunga8515,146,920.975,614,431.00
Chişinău6627,973,505.1912,232,016.00
Cimişlia17522,230,402.9014,716,819.00
Comrat27942,298,965.6412,373,791.00
Criuleni11928,725,181.5213,934,937.00
Donduşeni11511,012,024.987,042,032.00
Drochia16718,361,860.4312,045,195.00
Dubăsari567,402,172.055,359,484.00
Edineţ21226,040,763.6210,796,936.00
Făleşti17716,963,526.4112,891,805.00
Floreşti16124,657,264.0111,769,020.00
Glodeni18116,769,871.2610,259,645.00
Hînceşti23036,456,738.2615,157,187.00
Ialoveni17930,097,576.2216,000,363.00
Leova8513,783,393.856,472,081.00
Nisporeni9714,716,835.199,187,412.00
Ocniţa14216,653,776.255,718,310.00
Orhei22729,936,125.7511,883,925.00
Rezina14814,866,104.396,493,223.00
Rîşcani20819,933,781.3011,490,872.00
Sîngerei15319,647,784.2113,162,226.00
Soroca16634,542,386.4919,449,741.00
Străşeni11315,337,230.048,127,040.00
Şoldăneşti16523,254,794.6814,840,247.00
Ştefan Vodă22135,427,349.2917,919,183.00
Taraclia13121,906,118.7716,188,625.00
Teleneşti16217,419,653.609,764,431.00
Ungheni11613,931,156.546,954,397.00
Vulcăneşti599,649,562.514,977,150.00
Report Total:5788824,283,815.11437,593,938.00

Suma totală solicitată pe SubMăsuri

Suma totală autorizată pe SubMăsuri

Numărul de dosare depuse pe raion

Suma autorizată pe raion