Numărul de dosare recepţionate pe SubMăsuri

Măsura 4164,829,005.16102,128.00
SubMăsura 1.1298,060,728.38370,284.00
SubMăsura 1.2-A52,255,884.880.00
SubMăsura 1.2-D31343,994,465.0011,277,563.00
SubMăsura 1.2-P32239,038,062.4012,141,270.00
SubMăsura 1.2-S215,396,406.440.00
SubMăsura 1.2-V18128,361,604.871,169,721.00
SubMăsura 1.31200115,546,854.3064,191,978.00
SubMăsura 1.47716,178,341.342,612,282.00
SubMăsura 1.5334,304,409.611,038,648.00
SubMăsura 1.6.15246,116,855.287,862,981.00
SubMăsura 1.6.22220,111,792.412,907,223.00
SubMăsura 1.6.39619,041,150.923,796,180.00
SubMăsura 1.6.4128,106,719.11274,046.00
SubMăsura 1.750839,873,321.2212,633,590.00
SubMăsura 1.7-A764,194,114.193,849,464.00
SubMăsura 1.81333,259.000.00
SubMăsura 2.1113,891.000.00
SubMăsura 2.214022,507,268.989,074,636.00
SubMăsura 2.34292,255.730.00
SubMăsura 2.412535,934,415.9313,920,264.00
SubMăsura 2.513456,498.61169,531.00
Report Total:3247464,947,304.76147,391,789.00

Numărul de dosare recepţionate pe raioane

Anenii Noi8814,481,216.074,460,601.00
Basarabeasca524,958,452.142,537,609.00
Bălţi8662,439.04232,894.00
Briceni9415,018,147.762,150,341.00
Cahul29130,589,326.018,934,218.00
Cantemir13415,369,301.932,712,354.00
Călăraşi625,887,669.36877,564.00
Căuşeni12826,852,127.6811,351,846.00
Ceadîr-Lunga426,431,153.893,278,527.00
Chişinău3418,946,990.773,089,786.00
Cimişlia10714,878,120.915,282,762.00
Comrat7911,862,256.512,879,612.00
Criuleni6717,760,779.015,233,561.00
Donduşeni827,116,667.902,517,318.00
Drochia1029,819,760.224,668,029.00
Dubăsari334,806,774.97826,370.00
Edineţ10211,617,438.493,602,590.00
Făleşti11712,816,466.915,466,555.00
Floreşti8011,654,937.234,193,487.00
Glodeni1069,847,442.925,149,550.00
Hînceşti13318,855,750.474,589,653.00
Ialoveni12215,702,203.643,999,628.00
Leova416,345,221.551,401,508.00
Nisporeni619,711,713.331,521,859.00
Ocniţa7214,257,044.093,360,290.00
Orhei11915,941,224.535,862,993.00
Rezina626,397,579.483,032,940.00
Rîşcani10411,847,009.406,610,715.00
Sîngerei7612,996,556.724,859,867.00
Soroca10322,077,887.048,177,005.00
Străşeni6410,092,563.992,599,192.00
Şoldăneşti8913,831,843.572,901,511.00
Ştefan Vodă13916,974,591.586,445,657.00
Taraclia8016,516,950.775,096,656.00
Teleneşti8811,102,984.294,860,964.00
Ungheni596,447,973.011,123,839.00
Vulcăneşti274,470,737.581,501,938.00
Report Total:3247464,947,304.76147,391,789.00

Suma totală solicitată pe SubMăsuri

Suma totală autorizată pe SubMăsuri

Numărul de dosare depuse pe raion

Suma autorizată pe raion