Statistica Online pentru anul de subventionare 2018

Numărul de dosare recepţionate pe SubMăsuri

Măsura 4.2101,440.250.00
SubMăsura 1.11406,216.200.00
SubMăsura 1.2-D27898,618.500.00
SubMăsura 1.312311,057,612.240.00
SubMăsura 1.41100,000.000.00
SubMăsura 1.6.162,354,030.280.00
SubMăsura 1.6.33315,832.660.00
SubMăsura 1.74359,144.000.00
SubMăsura 1.7-A422,814,415.920.00
SubMăsura 2.2377,426.000.00
SubMăsura 2.42932,012.000.00
Report Total:21419,416,748.050.00

Numărul de dosare recepţionate pe raioane

Anenii Noi6813,940.580.00
Basarabeasca7414,077.860.00
Briceni111,903,951.000.00
Cahul331,810,866.500.00
Cantemir3646,900.000.00
Călăraşi4594,420.560.00
Căuşeni6675,253.950.00
Ceadîr-Lunga122,000.000.00
Cimişlia3409,165.000.00
Comrat4542,029.000.00
Criuleni2329,501.880.00
Donduşeni7381,905.600.00
Drochia4856,139.500.00
Dubăsari123,125.000.00
Edineţ6522,854.900.00
Făleşti3356,904.000.00
Floreşti2200,495.240.00
Glodeni3227,211.200.00
Hînceşti13796,817.300.00
Ialoveni7797,881.500.00
Leova3267,350.000.00
Nisporeni9493,976.640.00
Ocniţa2472,156.000.00
Orhei131,591,905.000.00
Rezina8271,374.000.00
Rîşcani5358,895.250.00
Sîngerei1131,004.140.00
Soroca6826,028.750.00
Străşeni169,908.500.00
Şoldăneşti9510,692.900.00
Ştefan Vodă5876,795.000.00
Taraclia9460,971.000.00
Teleneşti5257,781.300.00
Ungheni241,076.000.00
Vulcăneşti10461,393.000.00
Report Total:21419,416,748.050.00

Suma totală solicitată pe SubMăsuri

Numărul de dosare depuse pe raion